Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje tylko 2 minuty

Mieszkania na sprzedaż (rynek wtórny)

WszystkieWarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinBiałystokKatowiceGdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecToruńKielceRzeszówGliwiceZabrzeChrzanówDębicaGnieznoGorzówGrójecJelenia GóraKoninKoszalinMyśleniceNowa SólMyślibórzOlsztynOpoleRybnikŚwiecieWejherowoWłocławek

Filtry

Mieszkania znalezione w Wrocław

33nieruchomości

Strona1z3
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
1 145 000 zł
9972 zł/m²
Wrocław
Wolska
Pokoje
5
Powierzchnia
115 m²
Piętro
2/3
Rok budowy
1935
13.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
587 999 zł
15 050 zł/m²
Wrocław
Antoniego Słonimskiego
Pokoje
2
Powierzchnia
39 m²
Piętro
5
Rok budowy
2023
13.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
729 000 zł
Wrocław
Wrocław-Fabryczna
Józefa Wąsowicza
Pokoje
3
Powierzchnia
62 m²
Piętro
3/3
Rok budowy
2016
13.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
622 500 zł
10 000 zł/m²
Wrocław
Tadeusza Kościuszki
Pokoje
3
Powierzchnia
62 m²
Rok budowy
1967
12.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
550 000 zł
Wrocław
Wilanowska
Pokoje
3
Powierzchnia
55 m²
Piętro
4/4
Rok budowy
2009
12.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
830 000 zł
12 888 zł/m²
Wrocław
Tadeusza Kościuszki
Pokoje
3
Powierzchnia
64 m²
Piętro
3/4
Rok budowy
1901
11.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
789 000 zł
9912 zł/m²
Wrocław
Wrocław-Krzyki
Komuny Paryskiej
Pokoje
3
Powierzchnia
80 m²
Piętro
2/4
Rok budowy
1889
9.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
820 000 zł
12 879 zł/m²
Wrocław
Życzliwa
Pokoje
3
Powierzchnia
64 m²
Rok budowy
2015
9.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
614 000 zł
21 529 zł/m²
Wrocław
Otyńska
Pokoje
1
Powierzchnia
29 m²
Piętro
1/5
Rok budowy
2023
9.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
459 000 zł
15 538 zł/m²
Wrocław
Wrocław-Fabryczna
al. Architektów
Pokoje
2
Powierzchnia
30 m²
Rok budowy
2026
9.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
3700 zł
Wrocław
pl. Powstańców Śląskich
Pokoje
3
Powierzchnia
57 m²
Piętro
2/10
Rok budowy
1985
8.05.2026
Mieszkanie w Wrocław
Mieszkanie
Wtórny
498 000 zł
10 186 zł/m²
Wrocław
Wrocław-Krzyki
Komuny Paryskiej
Pokoje
2
Powierzchnia
49 m²
Piętro
4/5
Rok budowy
1900
8.05.2026
23
Następna
Mieszkania na sprzedaż • rynek wtórny

Mieszkania na sprzedaż Wrocław (rynek wtórny)

Przeglądaj aktualne oferty mieszkania (rynek wtórny) w Wrocław. Porównaj ceny i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

33
Aktywnych ofert
175+
Ekspertów Home
98%
Dokładność AI
24/7
Aktualizacja danych

Mieszkania znalezione w Wrocław (rynek wtórny)