Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje tylko 2 minuty

Mieszkania na sprzedaż (rynek wtórny)

WszystkieWarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinBiałystokKatowiceGdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecToruńKielceRzeszówGliwiceZabrzeChrzanówDębicaGnieznoGorzówGrójecJelenia GóraKoninKoszalinMyśleniceNowa SólMyślibórzOlsztynOpoleRybnikŚwiecieWejherowoWłocławek

Filtry

Mieszkania znalezione w Bydgoszcz

22nieruchomości

Strona1z2
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
459 999 zł
8214 zł/m²
Bydgoszcz
Pokoje
3
Powierzchnia
56 m²
Piętro
4/7
Rok budowy
1970
13.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
2200 zł
39 zł/m²
Bydgoszcz
Pokoje
2
Powierzchnia
56 m²
Piętro
2/4
Rok budowy
1991
12.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
495 000 zł
10 270 zł/m²
Bydgoszcz
Pokoje
3
Powierzchnia
48 m²
Piętro
9/11
Rok budowy
1975
12.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
365 000 zł
8902 zł/m²
Bydgoszcz
Pokoje
2
Powierzchnia
41 m²
Rok budowy
1920
12.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
1 199 000 zł
13 176 zł/m²
Bydgoszcz
Pokoje
3
Powierzchnia
91 m²
Piętro
4
Rok budowy
2015
12.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
378 500 zł
9232 zł/m²
Bydgoszcz
ks. Ignacego Skorupki
Pokoje
2
Powierzchnia
41 m²
Piętro
2/2
Rok budowy
1950
12.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
429 000 zł
6540 zł/m²
Bydgoszcz
Fordon
gen. Leopolda Okulickiego
Pokoje
3
Powierzchnia
66 m²
Piętro
4/4
Rok budowy
1980
11.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
515 000 zł
7026 zł/m²
Bydgoszcz
Fordon
Pokoje
4
Powierzchnia
73 m²
Piętro
3/4
Rok budowy
1987
11.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
640 000 zł
10 699 zł/m²
Bydgoszcz
Szwederowo
Pokoje
3
Powierzchnia
60 m²
Piętro
3/3
Rok budowy
2019
7.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
540 000 zł
9027 zł/m²
Bydgoszcz
Szwederowo
Pokoje
3
Powierzchnia
60 m²
Piętro
3/3
Rok budowy
2019
7.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
350 000 zł
9459 zł/m²
Bydgoszcz
dr. Emila Warmińskiego
Pokoje
2
Powierzchnia
37 m²
Rok budowy
1901
5.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
799 000 zł
6909 zł/m²
Bydgoszcz
Jagiellońska
Pokoje
5
Powierzchnia
116 m²
Piętro
1/4
Rok budowy
1900
4.05.2026
2
Następna
Mieszkania na sprzedaż • rynek wtórny

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz (rynek wtórny)

Przeglądaj aktualne oferty mieszkania (rynek wtórny) w Bydgoszcz. Porównaj ceny i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

22
Aktywnych ofert
175+
Ekspertów Home
98%
Dokładność AI
24/7
Aktualizacja danych

Mieszkania znalezione w Bydgoszcz (rynek wtórny)