Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje tylko 2 minuty

Mieszkania na sprzedaż (rynek wtórny)

WszystkieWarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinBiałystokKatowiceGdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecToruńKielceRzeszówGliwiceZabrzeChrzanówDębicaGnieznoGorzówGrójecJelenia GóraKoninKoszalinMyśleniceNowa SólMyślibórzOlsztynOpoleRybnikŚwiecieWejherowoWłocławek

Filtry

Mieszkania znalezione w Warszawa

29nieruchomości

Strona1z3
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
735 000 zł
13 437 zł/m²
Warszawa
Ursynów
Wawrzyńca Surowieckiego
Pokoje
2
Powierzchnia
55 m²
Piętro
3/3
Rok budowy
1990
13.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
2800 zł
77 zł/m²
Warszawa
Targówek
Płosa
Pokoje
2
Powierzchnia
39 m²
Piętro
4/4
Rok budowy
2019
12.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
779 000 zł
19 974 zł/m²
Warszawa
Targówek
Płosa
Pokoje
2
Powierzchnia
39 m²
Piętro
4/4
Rok budowy
2019
12.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
1 000 000 zł
32 457 zł/m²
Warszawa
Wola
Kolejowa
Pokoje
2
Powierzchnia
31 m²
Piętro
6/6
Rok budowy
2014
12.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
988 800 zł
30 000 zł/m²
Warszawa
Wola
Kolejowa
Pokoje
2
Powierzchnia
33 m²
Piętro
5/7
Rok budowy
2019
12.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
930 000 zł
12 551 zł/m²
Warszawa
Białołęka
Myśliborska
Pokoje
3
Powierzchnia
74 m²
Piętro
2/3
Rok budowy
1993
12.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
3300 zł
Warszawa
Ursus
Kompanii AK "Goplana"
Pokoje
2
Powierzchnia
45 m²
Piętro
4/9
Rok budowy
2024
11.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
2700 zł
Warszawa
Bemowo
Wrocławska
Pokoje
2
Powierzchnia
50 m²
Piętro
1/5
Rok budowy
2007
11.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
3700 zł
60 zł/m²
Warszawa
Bemowo
Górczewska
Pokoje
3
Powierzchnia
62 m²
Rok budowy
2008
11.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
669 000 zł
14 671 zł/m²
Warszawa
Mokotów
Sonaty
Pokoje
2
Powierzchnia
46 m²
Rok budowy
1978
11.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
720 000 zł
13 585 zł/m²
Warszawa
Żoliborz
Elbląska
Pokoje
3
Powierzchnia
53 m²
Piętro
3/4
Rok budowy
1970
11.05.2026
Mieszkanie w Warszawa
Mieszkanie
Wtórny
599 000 zł
12 784 zł/m²
Warszawa
Mokotów
Batumi
Pokoje
3
Powierzchnia
49 m²
Piętro
6/10
Rok budowy
1972
11.05.2026
23
Następna
Mieszkania na sprzedaż • rynek wtórny

Mieszkania na sprzedaż Warszawa (rynek wtórny)

Przeglądaj aktualne oferty mieszkania (rynek wtórny) w Warszawa. Porównaj ceny i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

29
Aktywnych ofert
175+
Ekspertów Home
98%
Dokładność AI
24/7
Aktualizacja danych

Mieszkania znalezione w Warszawa (rynek wtórny)