Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje tylko 2 minuty

Mieszkania na sprzedaż (rynek wtórny)

WszystkieWarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinBiałystokKatowiceGdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecToruńKielceRzeszówGliwiceZabrzeChrzanówDębicaGnieznoGorzówGrójecJelenia GóraKoninKoszalinMyśleniceNowa SólMyślibórzOlsztynOpoleRybnikŚwiecieWejherowoWłocławek

Filtry

Mieszkania znalezione w Szczecin

32nieruchomości

Strona1z3
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
674 000 zł
9257 zł/m²
Szczecin
Centrum
Śląska
Pokoje
3
Powierzchnia
74 m²
Piętro
3/5
Rok budowy
1994
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
615 000 zł
9609 zł/m²
Szczecin
Centrum
Jagiellońska
Pokoje
3
Powierzchnia
64 m²
Piętro
3/3
Rok budowy
2002
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
360 500 zł
11 516 zł/m²
Szczecin
Drzetowo
Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego
Pokoje
1
Powierzchnia
31 m²
Piętro
1/4
Rok budowy
1970
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
552 000 zł
10 105 zł/m²
Szczecin
Śródmieście-Centrum
Sławomira
Pokoje
3
Powierzchnia
55 m²
Piętro
2/4
Rok budowy
1940
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
485 000 zł
10 854 zł/m²
Szczecin
Pogodno
Klemensa Janickiego
Pokoje
2
Powierzchnia
46 m²
Rok budowy
1931
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
317 000 zł
8820 zł/m²
Szczecin
Śródmieście-Centrum
Maklerska
Pokoje
2
Powierzchnia
40 m²
Piętro
1/1
Rok budowy
1970
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
598 000 zł
9403 zł/m²
Szczecin
Bukowo
Seledynowa
Pokoje
4
Powierzchnia
64 m²
Piętro
3/4
Rok budowy
1985
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
725 000 zł
12 787 zł/m²
Szczecin
Centrum
Małopolska
Pokoje
3
Powierzchnia
57 m²
Piętro
3/4
Rok budowy
1960
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
578 000 zł
9117 zł/m²
Szczecin
Aleksandra Kostki Napierskiego
Pokoje
4
Powierzchnia
63 m²
Piętro
4/4
Rok budowy
1980
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
560 000 zł
8002 zł/m²
Szczecin
os. Słoneczne
Jasna
Pokoje
3
Powierzchnia
70 m²
Piętro
7/13
Rok budowy
1984
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
589 000 zł
14 366 zł/m²
Szczecin
Robotnicza
Pokoje
2
Powierzchnia
41 m²
Piętro
4/4
Rok budowy
2009
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
800 000 zł
8768 zł/m²
Szczecin
Pokoje
2
Powierzchnia
91 m²
Rok budowy
1883
11.05.2026
23
Następna
Mieszkania na sprzedaż • rynek wtórny

Mieszkania na sprzedaż Szczecin (rynek wtórny)

Przeglądaj aktualne oferty mieszkania (rynek wtórny) w Szczecin. Porównaj ceny i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

32
Aktywnych ofert
175+
Ekspertów Home
98%
Dokładność AI
24/7
Aktualizacja danych

Mieszkania znalezione w Szczecin (rynek wtórny)