Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje tylko 2 minuty

Mieszkania na sprzedaż (rynek wtórny)

WszystkieWarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinBiałystokKatowiceGdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecToruńKielceRzeszówGliwiceZabrzeChrzanówDębicaGnieznoGorzówGrójecJelenia GóraKoninKoszalinMyśleniceNowa SólMyślibórzOlsztynOpoleRybnikŚwiecieWejherowoWłocławek

Filtry

Znalezione mieszkania

380nieruchomości

Strona1z32
Mieszkanie w Toruń
Mieszkanie
Wtórny
550 000 zł
11 213 zł/m²
Toruń
Prosta
Pokoje
2
Powierzchnia
49 m²
Piętro
1/4
Rok budowy
1920
13.05.2026
Mieszkanie w Toruń
Mieszkanie
Wtórny
675 000 zł
7677 zł/m²
Toruń
Henryka Sienkiewicza
Pokoje
3
Powierzchnia
88 m²
Piętro
3/3
Rok budowy
1901
13.05.2026
Mieszkanie w Toruń
Mieszkanie
Wtórny
395 000 zł
9748 zł/m²
Toruń
Michała Sczanieckiego
Pokoje
2
Powierzchnia
41 m²
Piętro
7/11
Rok budowy
1976
13.05.2026
Mieszkanie w Bydgoszcz
Mieszkanie
Wtórny
350 000 zł
9459 zł/m²
Bydgoszcz
dr. Emila Warmińskiego
Pokoje
2
Powierzchnia
37 m²
Rok budowy
1901
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
674 000 zł
9257 zł/m²
Szczecin
Centrum
Śląska
Pokoje
3
Powierzchnia
74 m²
Piętro
3/5
Rok budowy
1994
13.05.2026
Mieszkanie w Rzeszów
Mieszkanie
Wtórny
448 000 zł
Rzeszów
Dynowska
Pokoje
2
Powierzchnia
43 m²
Piętro
4/5
Rok budowy
2026
13.05.2026
Mieszkanie w Świdnik
Mieszkanie
Wtórny
455 000 zł
8561 zł/m²
Świdnik
Świdnik
Pokoje
3
Powierzchnia
53 m²
Piętro
2/4
Rok budowy
1990
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
615 000 zł
9609 zł/m²
Szczecin
Centrum
Jagiellońska
Pokoje
3
Powierzchnia
64 m²
Piętro
3/3
Rok budowy
2002
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
360 500 zł
11 516 zł/m²
Szczecin
Drzetowo
Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego
Pokoje
1
Powierzchnia
31 m²
Piętro
1/4
Rok budowy
1970
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
552 000 zł
10 105 zł/m²
Szczecin
Śródmieście-Centrum
Sławomira
Pokoje
3
Powierzchnia
55 m²
Piętro
2/4
Rok budowy
1940
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
485 000 zł
10 854 zł/m²
Szczecin
Pogodno
Klemensa Janickiego
Pokoje
2
Powierzchnia
46 m²
Rok budowy
1931
13.05.2026
Mieszkanie w Szczecin
Mieszkanie
Wtórny
317 000 zł
8820 zł/m²
Szczecin
Śródmieście-Centrum
Maklerska
Pokoje
2
Powierzchnia
40 m²
Piętro
1/1
Rok budowy
1970
13.05.2026
23
32
Następna
Mieszkania na sprzedaż • rynek wtórny

Mieszkania na sprzedaż w Polsce (rynek wtórny)

Przeglądaj aktualne oferty mieszkania (rynek wtórny) w całej Polsce. Porównaj ceny i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

380
Aktywnych ofert
175+
Ekspertów Home
98%
Dokładność AI
24/7
Aktualizacja danych

Mieszkania znalezione w Polsce (rynek wtórny)