Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje tylko 2 minuty

Domy na sprzedaż (rynek wtórny)

WszystkieWarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinBiałystokKatowiceGdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecToruńKielceRzeszówGliwiceZabrzeChrzanówDębicaGnieznoGorzówGrójecJelenia GóraKoninKoszalinMyśleniceNowa SólMyślibórzOlsztynOpoleRybnikŚwiecieWejherowoWłocławek

Filtry

Znalezione domy

130nieruchomości

Strona1z11
Dom w Żnin
Dom
Wtórny
834 000 zł
4633 zł/m²
Żnin
Żnin
Pokoje
5
Powierzchnia
180 m²
Rok budowy
1975
12.05.2026
Dom w Pyszczyn
Dom
Wtórny
2 150 000 zł
10 750 zł/m²
Pyszczyn
Dobrcz
Pokoje
7
Powierzchnia
200 m²
Rok budowy
2021
12.05.2026
Dom w Juszkowo
Dom
Wtórny
1 490 000 zł
Juszkowo
Pruszcz Gdański
Pokoje
5
Powierzchnia
168 m²
Rok budowy
2012
12.05.2026
Dom w Chwałowice
Dom
Wtórny
5200 zł
Chwałowice
Jelcz-Laskowice
Szkolna
Pokoje
5
Powierzchnia
136 m²
Rok budowy
2021
12.05.2026
Dom w Rogów Sobócki
Dom
Wtórny
1 350 000 zł
5625 zł/m²
Rogów Sobócki
Sobótka
Wrocławska
Pokoje
5
Powierzchnia
240 m²
Rok budowy
2004
12.05.2026
Dom w Szymanów
Dom
Wtórny
1 899 000 zł
12 252 zł/m²
Szymanów
Wisznia Mała
Pokoje
4
Powierzchnia
155 m²
Rok budowy
2014
12.05.2026
Dom w Brzezina
Dom
Wtórny
2 799 000 zł
12 665 zł/m²
Brzezina
Miękinia
Pokoje
5
Powierzchnia
221 m²
Rok budowy
2024
12.05.2026
Dom w Brok
Dom
Wtórny
495 000 zł
Brok
Brok
Jana Pawła II
Pokoje
5
Powierzchnia
110 m²
Rok budowy
1980
11.05.2026
Dom w Włocławek
Dom
Wtórny
495 000 zł
5266 zł/m²
Włocławek
Pokoje
5
Powierzchnia
94 m²
Rok budowy
1925
11.05.2026
Dom w Szczecin
Dom
Wtórny
1 400 000 zł
5907 zł/m²
Szczecin
Podjuchy
Leśników
Pokoje
5
Powierzchnia
237 m²
Rok budowy
1981
11.05.2026
Dom w Żołędowo
Dom
Wtórny
1 849 000 zł
8183 zł/m²
Żołędowo
Osielsko
Pokoje
5
Powierzchnia
226 m²
Rok budowy
2022
11.05.2026
Dom w Chorzele
Dom
Wtórny
799 000 zł
5417 zł/m²
Chorzele
Chorzele
Stara Targowica
Pokoje
6
Powierzchnia
147 m²
Rok budowy
2015
11.05.2026
23
11
Następna
Domy na sprzedaż • rynek wtórny

Domy na sprzedaż w Polsce (rynek wtórny)

Przeglądaj aktualne oferty domy (rynek wtórny) w całej Polsce. Porównaj ceny i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

130
Aktywnych ofert
172+
Ekspertów Home
98%
Dokładność AI
24/7
Aktualizacja danych

Domy znalezione w Polsce (rynek wtórny)