Rejestracja jest bezpłatna i zajmuje tylko 2 minuty

Domy na sprzedaż (rynek pierwotny)

WszystkieWarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinBiałystokKatowiceGdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecToruńKielceRzeszówGliwiceZabrzeChrzanówDębicaGnieznoGorzówGrójecJelenia GóraKoninKoszalinMyśleniceNowa SólMyślibórzOlsztynOpoleRybnikŚwiecieWejherowoWłocławek

Filtry

Znalezione domy

35nieruchomości

Strona1z3
Dom w Warszawa
Dom
Pierwotny
1 100 000 zł
9544 zł/m²
Warszawa
Białołęka
Wiklinowa
Pokoje
5
Powierzchnia
115 m²
Rok budowy
2025
18.05.2026
Dom w Barszczewo
Dom
Pierwotny
639 000 zł
6352 zł/m²
Barszczewo
Choroszcz
Bazyliowa
Pokoje
4
Powierzchnia
101 m²
Rok budowy
2026
18.05.2026
Dom w Izabelin
Dom
Pierwotny
812 000 zł
5927 zł/m²
Izabelin
Juchnowiec Kościelny
Herbowa
Pokoje
4
Powierzchnia
137 m²
Rok budowy
2026
18.05.2026
Dom w Rybnik
Dom
Pierwotny
790 000 zł
8144 zł/m²
Rybnik
Długa
Pokoje
4
Powierzchnia
97 m²
Rok budowy
2024
18.05.2026
Dom w Warszawa
Dom
Pierwotny
919 000 zł
12 058 zł/m²
Warszawa
Wawer
Sóweczki
Pokoje
4
Powierzchnia
72 m²
Rok budowy
2025
18.05.2026
Dom w Kały
Dom
Pierwotny
620 000 zł
4336 zł/m²
Kały
Murów
Opolska
Pokoje
5
Powierzchnia
143 m²
Rok budowy
2026
18.05.2026
Dom w Opole
Dom
Pierwotny
945 000 zł
10 988 zł/m²
Opole
Chmielowice
Pokoje
4
Powierzchnia
86 m²
Rok budowy
2026
18.05.2026
Dom w Kępa
Dom
Pierwotny
895 000 zł
6172 zł/m²
Kępa
Łubniany
Reymonta
Pokoje
5
Powierzchnia
145 m²
Rok budowy
2027
18.05.2026
Dom w Zawada
Dom
Pierwotny
830 000 zł
6975 zł/m²
Zawada
Turawa
Luboszycka
Pokoje
5
Powierzchnia
119 m²
Rok budowy
2026
18.05.2026
Dom w Kępa
Dom
Pierwotny
795 000 zł
5483 zł/m²
Kępa
Łubniany
Reymonta
Pokoje
5
Powierzchnia
145 m²
Rok budowy
2027
18.05.2026
Dom w Kłaj
Dom
Pierwotny
800 000 zł
7843 zł/m²
Kłaj
Kłaj
Pokoje
5
Powierzchnia
99 m²
Rok budowy
2025
15.05.2026
Dom w Zaścianki
Dom
Pierwotny
969 000 zł
5208 zł/m²
Zaścianki
Grabówka
Rybacka
Pokoje
5
Powierzchnia
186 m²
Rok budowy
2026
14.05.2026
23
Następna
Domy na sprzedaż • rynek pierwotny

Domy na sprzedaż w Polsce (rynek pierwotny)

Przeglądaj aktualne oferty domy (rynek pierwotny) w całej Polsce. Porównaj ceny i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

35
Aktywnych ofert
175+
Ekspertów Home
98%
Dokładność AI
24/7
Aktualizacja danych

Domy znalezione w Polsce (rynek pierwotny)