Zajmiemy się Twoją Nieruchomością

Potrafimy słuchać

Uważnie słuchamy Twoich potrzeb, zbieramy wszystkie najważniejsze informacje i dbamy o to, by cały proces przebiegał w komfortowy dla Ciebie sposób. Twoja historia jest dla nas najważniejsza, a rozwiązanie, jakie proponujemy, przygotowujemy specjalnie dla Ciebie.

Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo

Rynek nieruchomościowy znamy od podszewki, więc w naszym działaniu nie ma przypadków. Szczycimy się w pełni transparentnym procesem transakcji, oddajemy naszym Klientom kontrolę i pełną decyzyjność. Doradzamy, wspieramy, proponujemy skuteczne rozwiązania. Wiemy, że najlepszymi doradcami są zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Jesteśmy skuteczni

Wiemy, jak wydobyć to, co najlepsze z każdej nieruchomości, którą się zajmujemy. Doświadczenie, wrażliwość na miejsce i umiejętność dostrzegania potencjału to atuty, które wykorzystujemy podczas procesu obrotu Twoją nieruchomością.

nasi doradcy

Nasi doradcy

Nasi pośrednicy specjalizują się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nieruchomości. Służą pomocą w doborze odpowiedniej usługi. Wyróżnia ich partnerskie podejście, a także otwartość i nowoczesne spojrzenie na branżę. Jesteśmy przekonani, że zaufanie oraz zadowolenie klientów to ich najlepsze referencje.

Jesteśmy dumni z naszej kadry, która nie tylko posiada bogate doświadczenie i wiedzę na temat rynku nieruchomości, ale przede wszystkim stawia na profesjonalizm, rzetelność oraz poufność. Poznaj nas, zapytaj i zaufaj.

home w liczbach

26 placówek
w 15 miastach

26 placówek
w 15 miastach

Ponad 150 Doradców nieruchomości

Ponad 150 Doradców nieruchomości

Ponad 600 ofert nieruchomości na rynku wtórnym

Ponad 600 ofert nieruchomości na rynku wtórnym

Ponad 500 inwestycji deweloperskich w ofercie

Ponad 500 inwestycji deweloperskich w ofercie

Partnerzy

Jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi Partnerami.

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Home sp. z o.o. z siedzibą przy Zielonogórskiej 31/1, 70-084 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres rodo@home-estate.pl… czytaj więcej