O nas

Znamy różnicę między budynkiem a domem

Budynek to ściany, dach i podłoga. DOM to klimat, spokój i azyl. Po angielsku DOM to HOME. W Home dokładnie czujemy różnicę między budynkiem a DOMEM. Wykorzystujemy doświadczenie naszych ekspertów, ich głęboką znajomość rynku nieruchomościowego oraz wrażliwość na potrzeby klienta. Robimy wszystko, by transakcja nieruchomości przebiegała sprawnie i dla klienta była jedynie przyjemnością. Wierzymy, że jedną z najważniejszych życiowych decyzji jest wybór miejsca, w których chcemy mieszkać. Dokładamy wszelkich starań, aby najlepiej dopasować DOM do jego DOMOWNIKÓW.

Wydajność

Wiemy, jak z powodzeniem wykorzystywać zasoby naszej firmy. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na rynku nieruchomości.

Profesjonalizm

Wiedza, znajomość lokalnego rynku i profesjonalne doradztwo. Skorzystaj z usług wykwalifikowanego i skutecznego pośrednika.

Zaufanie

Jasne warunki współpracy i gwarancja braku ryzyka podczas transakcji. Dbamy o interesy naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zespół

Oddział KRAKÓW, ul. Przewóz

Oddział WROCŁAW ul. Powstańców Śląskich 123/106

Oddział WROCŁAW ul. Stacyjna

Oddział WROCŁAW Powstańców Śląskich 50

Oddział Warszawa ul. Sienna

Oddział Toruń ul. Grudziądzka

Oddział OPOLE

Oddział JELENIA GÓRA

Oddział BYDGOSZCZ 2

Oddział Warszawa ul. W. Rzymowskiego

Oddział RZESZÓW ul. T. Rejtana 20a IV piętro

Oddział TORUŃ ul. Lubicka

Oddział GDYNIA ul. Władysława IV

Oddział GDAŃSK

Oddział KRAKÓW ul. Zapolskiej

Oddział BYDGOSZCZ ul. Focha

Oddział POZNAŃ ul. Głogowska

Oddział MACIEJOWICE

oddział SOSNOWIEC

Oddział KATOWICE ul. Ułańska

Oddział WŁOCŁAWEK ul. Bojańczyka

Oddział WROCŁAW ul. Grabiszyńska

Oddział Kraków Na Zakolu Wisły

Oddział Myślenice

Oddział Łódź al. Kościuszki

Oddział ŁÓDŹ ul. Broniewskiego

Oddział SZCZECIN

Oddział SZCZECIN ul. Zielonogórska

Oddział LUBLIN ul. Lipowa

Oddział CHRZANÓW ul. Kadłubek

Oddział Warszawa, pl. Dąbrowskiego

Oddział WROCŁAW ul. Powstańców Śląskich 121

Oddział PRUSZCZ GDAŃSKI

Oddział PIŁA ul. Doktora Witaszka

Oddział ŁÓDŹ Kopcińskiego

Oddział OLSZTYN

Oddział Wieluń

Oddział KATOWICE ul. Korfantego

Oddział Świecie

Home

Firma

Nasze biuro nieruchomości to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku nieruchomości. Dostarczamy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, troszcząc się o ich prywatność oraz zadowolenie. Jesteśmy pewni, że nasi pośrednicy to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności negocjacyjne.

Celem naszej firmy jest niezawodne wsparcie klientów w procesie obrotu nieruchomością. Cenimy sobie profesjonalizm i zadowolenie naszych partnerów, dla których dopasowujemy wszystkie oferty indywidualnie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami gwarantuje klientom wysokiej klasy jakość usług oraz pewność, że ich oferty są w dobrych rękach. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, a oferty publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Cechuje nas uczciwość, poufność, zaangażowanie oraz wysoki prestiż, dlatego nasz zespół spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasze biuro będzie najlepszym wyborem dla osób poszukujących poczucia satysfakcji i spokoju w procesie obrotu nieruchomością. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz gotowość do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania.