O nas

Znamy różnicę między budynkiem a domem

Budynek to ściany, dach i podłoga. DOM to klimat, spokój i azyl. Po angielsku DOM to HOME. W Home dokładnie czujemy różnicę między budynkiem a DOMEM. Wykorzystujemy doświadczenie naszych ekspertów, ich głęboką znajomość rynku nieruchomościowego oraz wrażliwość na potrzeby klienta. Robimy wszystko, by transakcja nieruchomości przebiegała sprawnie i dla klienta była jedynie przyjemnością. Wierzymy, że jedną z najważniejszych życiowych decyzji jest wybór miejsca, w których chcemy mieszkać. Dokładamy wszelkich starań, aby najlepiej dopasować DOM do jego DOMOWNIKÓW.

Wydajność

Wiemy, jak z powodzeniem wykorzystywać zasoby naszej firmy. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na rynku nieruchomości.

Profesjonalizm

Wiedza, znajomość lokalnego rynku i profesjonalne doradztwo. Skorzystaj z usług wykwalifikowanego i skutecznego pośrednika.

Zaufanie

Jasne warunki współpracy i gwarancja braku ryzyka podczas transakcji. Dbamy o interesy naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zespół

Oddział WROCŁAW ul. Powstańców Śląskich 121/109

Oddział WROCŁAW ul. Stacyjna

Oddział KRAKÓW ul. Zapolskiej

Oddział Warszawa ul. Przyokopowa

Oddział ZGIERZ

Oddział CHRZANÓW ul. Kadłubek

Oddział RZESZÓW Capital Park Al. Tadeusza Rejtana

Oddział WŁOCŁAWEK ul. Bojańczyka

Oddział PIŁA ul. Doktora Witaszka

oddział BYDGOSZCZ

Oddział WROCŁAW Powstańców Śląskich 50

Oddział RUDA ŚLĄSKA ul. 1 Maja

Oddział RZESZÓW ul. T. Rejtana 20a IV piętro

Oddział GDYNIA ul. Władysława IV

Oddział Toruń ul. Grudziądzka

Oddział WROCŁAW ul. Grabiszyńska

Home

Oddział KOSZALIN ul. Połczyńska

Oddział KATOWICE ul. Kochanowskiego

Oddział TORUŃ ul. Lubicka

Oddział KATOWICE ul. Ułańska

Oddział KRAKÓW ul. Masarska

Oddział Kraków Na Zakolu Wisły

Oddział BYDGOSZCZ ul. Focha

Oddział Łódź al. Kościuszki

Oddział LUBLIN ul. Lipowa

Oddział Warszawa ul. W. Rzymowskiego

Oddział OLSZTYN

Firma

Nasze biuro nieruchomości to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku nieruchomości. Dostarczamy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, troszcząc się o ich prywatność oraz zadowolenie. Jesteśmy pewni, że nasi pośrednicy to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności negocjacyjne.

Celem naszej firmy jest niezawodne wsparcie klientów w procesie obrotu nieruchomością. Cenimy sobie profesjonalizm i zadowolenie naszych partnerów, dla których dopasowujemy wszystkie oferty indywidualnie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami gwarantuje klientom wysokiej klasy jakość usług oraz pewność, że ich oferty są w dobrych rękach. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, a oferty publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Cechuje nas uczciwość, poufność, zaangażowanie oraz wysoki prestiż, dlatego nasz zespół spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasze biuro będzie najlepszym wyborem dla osób poszukujących poczucia satysfakcji i spokoju w procesie obrotu nieruchomością. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz gotowość do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania.