Home Estate
KupujęSprzedajęWynajmujęO nasEksperci Home
Dołącz do Liderów
  1. Nieruchomości
  2. Domy
  3. Rynek wtórny
  4. Szczecin

Dom na sprzedaż Szczecin 237m2, 5 pokoi

Szczecin, Podjuchy, ul. Leśników
1 400 000 zł
5907 zł/m²
Szacunkowa rata: 6,430 zł/mies.
Dom w Szczecin - zdjęcie 1
1 / 20

Dom z rynku wtórny

Pokoje
5
Powierzchnia
237 m²
Rok budowy
1981

Opis

 Na sprzedaż dom 237 m² przy granicy Natury 2000 (Puszczy Bukowej) z układem pomieszczeń składającym się z 5 pokoi, 2 łazienek oraz oddzielnej kuchni.  W bryle budynku znajduje się duży garaż, wyjście na taras, ogród oraz balkon na piętrze.

LOKALIZACJA – BEZPOŚREDNIO PRZY LESIE Nieruchomość znajduje się w Szczecinie przy ul. Leśników 8. Działka (nr 258/20) o powierzchni 1342 m² graniczy bezpośrednio z komplemsem leśnym objętym ochroną Natura 2000 "Wzgórza Bukowe". To gwarancja życia w otulinie parku krajobrazowego, z dostępem do czystego powietrza i brakiem ryzyka nowej zabudowy za oknem.

STAN TECHNICZNY I POTENCJAŁ ARANŻACYJNY Budynek z 1981 roku to solidna konstrukcja, która przeszła kluczowe modernizacje techniczne. Wnętrze domu wymaga remontu i własnej aranżacji, co pozwala na dostosowanie standardu "pod siebie". Najważniejsze instalacje bazowe zostały już jednak wymienione:
  • Instalacje (2003 r.): Kompletna instalacja elektryczna, wodna oraz centralnego ogrzewania wykonana w miedzi.
  • Termomodernizacja (1995 r.): Docieplenie systemem Baumit (8 cm) oraz wymiana okien na modele z szybami antywłamaniowymi.
  • Dach i Kominy: ekologiczny wkład kominowy ze stali nierdzewnej. Zostały wymienione dachówki (cementowe).
  • Światłowód: Doprowadzony do skrzynki przed ogrodzeniem.

SAMOWYSTARCZALNOŚĆ ENERGETYCZNA Dom jest wyjątkowo tani w eksploatacji dzięki zaawansowanemu systemowi PV z 2020 roku: