Idealny lokal inwestycyjny | Przy WSB i MPK

Mieszkanie | Sprzedaż | Wrocław, Wrocław-Fabryczna

421 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena za m2
14 179 PLN
Powierzchnia
29,69 m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2025
Piętro
Parter / 6
Numer oferty
3129/14016/OMS

Opis

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty inwestycyjnej!

UWAGA PROMOCJA (!) - przy podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży do końca CZERWCA możliwa zniżka PCC 0%
Prowizja 0%
Możliwość odliczenia 23% VAT


Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Rewitalizacja pofabrycznych terenów czyni to miejsce dziś niezwykle przyjaznym do prowadzenia różnego rodzaju aktywności, biznesu czy rozwoju naukowego.
Projekt inwestycyjny jest dla osób pragnących atrakcyjnie ulokować posiadany kapitał czy zgromadzone oszczędności w nieruchomościach. Lokalizacja samej inwestycji, tj. Muchobór Mały, umożliwi lokatorom w łatwy i szybki sposób dojechać do wrocławskiego rynku za pomocą pobliskiej linii tramwajowej, a na dworzec główny dzięki znajdującej się obok stacji Wrocław Muchobór. To sprawia, że oferta daje możliwość zarabiania na najmie długo - jak i krótkoterminowym.
Inwestycja 10 min od wrocławskiego rynku


→  Lokal wykończony pod klucz - z wyjątkiem mebli i elementów aranżacyjnych ←


ZALETY:
- Dwustronna ekspozycja lokali 
- Okna portfenetrowe 
- Tarasy z zielonymi ogródkami / przestronne balkony 
- Panele fotowoltaiczne
 - Wysoki standard części wspólnych 
 - Miejskie ciepło
 - Miejsca postojowe w halach garażowych, komórki lokatorskie, rowerownia, recepcja i pomieszczenia do obsługi lokatorów

Inwestycja to także interesująca propozycja dla osób inwestujących pod kątem najmu dla studentów, którzy wybiorą jedną z szeregu okolicznych uczelni i wydziałów uniwersyteckich. Nieruchomość znajduje się również pomiędzy Wrocławskim Parkiem Przemysłowym a Wrocławskim Parkiem Technologicznym, co stwarza wiele możliwości oferowania wynajmu pracownikom przedsiębiorstw.
W ramach przedsięwzięcia zaprojektowaliśmy apartamenty inwestycyjne w 7-piętrowym budynku wraz z garażem podziemnym. Szeroki wachlarz metraży będzie odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby osób korzystających z tych lokali.


Doradzamy i pomagamy w uzyskaniu korzystnego finansowania. Nasi eksperci finansowi są gwarancją wyboru najtańszej formy finansowania w możliwie najkrótszym czasie.

Przedstawione materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Ogłoszeniodawcą/Reklamodawcą jest Pośrednik w obrocie nieruchomościami posługujący się numerem NIP:8522665760 i działający w oparciu o umowę pośrednictwa z deweloperem.

Dodatkowe informacje

Winda
Tak
Recepcja
Tak
Ochrona
Tak
Liczba pięter
6
Monitoring
Tak
Teren ogrodzony
Tak

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Bartosz Jasiński

Bartosz Jasiński

Doradca ds. nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest Home sp. z o.o. z siedzibą przy Zielonogórskiej 31/1, 70-084 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres rodo@home-estate.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM