Mieszkanie na sprzedaż Poznań 41m2, 2 pokoje
Poznań, ul. Bielicowa
429 000 zł
10 522 zł/m²
Szacunkowa rata: 1,970 zł/mies.
1 / 9
Mieszkanie z rynku pierwotny
Pokoje
2
Powierzchnia
41 m²
Piętro
4 z 5
Rok budowy
2025
Opis
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą o powierzchni 40,77 m², zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Witaj przy ul. Naramowickiej w Poznaniu.
Naramowice od kilku lat należą do najszybciej rozwijających się części Poznania. Rozbudowana komunikacja miejska, nowe inwestycje oraz stale rosnące zainteresowanie najemców sprawiają, że jest to lokalizacja o dużym potencjale wzrostu wartości nieruchomości. Lokal znajduje się na parterze nowego budynku, a zachodnia ekspozycja okien zapewnia dużą ilość naturalnego światła oraz przyjemne nasłonecznienie.
Układ mieszkania został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia:
- salon z aneksem kuchennym i korytarzem –23,69 m2
- sypialnia – 9,71 m²
- łazienka – 4,87 m²
- garderoba – 2,50 m²
To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego mieszkania pod wynajem w jednej z dynamiczniej rozwijających się części Poznania.
Osiedle Witaj wyróżnia się nowoczesną architekturą, dużą ilością zieleni oraz świetną komunikacją z centrum miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, tereny spacerowe oraz przystanki komunikacji miejskiej.
- idealne pod inwestycję lub na start
Dodatkowo: istnieje możliwośc dokupienia miejsca postojowego w hali garazowej naziemnej. Koszt 30 000 zł.
Dla mieszkania przygotowany został projekt aranżacji. Istnieje również możliwość wykończenia pod klucz w wybranych projektach.
To mieszkanie będzie świetnym wyborem dla osób ceniących nowoczesny design, komfort i bliskość natury – bez rezygnowania z miejskiej wygody.